Es ticu, ka ir brīnumi, kas necerēti nāk,
Kas daiļu, gaišu pasauli radīt sāk.
Es ticu, ka ir laimība, kas svētās liesmās mirdz,
Jo - ja tā visa nebūtu, vai justu tad mums sirds?

atpakaļAtpakaļ

Padalies priekā
Szia, meg akartam tudni az árát.

RobertNeart

C^P cutty pygmy girls yt.vu/no5PS

Ronaldrof

Hi, I wanted to know your price.

RobertNeart


Ieskaties arī